Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hesap yaptığını görmek

Kahve falında hesap yaptığını görmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, rütbesinin yükseleceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına tabir olunur.

Kahve falında hesap yaptığını gördüyseniz:

  • Liderlik rolüne soyunabilirsiniz.

Kahve falında hesaba çekilmek huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına inanılır.

Kahve falında ölmek ve hesap vermek iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hesap makinesi görmek yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hesapta para görmek sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliye hesap sormak işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine inanılır.

Kahve falında hesap cüzdanı görmek sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, bunun için her gün şükredeceğine alamet eder.

Kahve falında çok hesap ödemek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında eski sevgiliden hesap sormak hasret çekenlerin birleşeceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine işarettir.