Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pabuç görmek

Kahve falında pabuç görmek parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, güzel bir döneme girileceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine delalettir.

Kahve falında pabuç gördüyseniz:

  • Doğru alanlarda çaba göstermeniz gerekiyor.

Kahve falında siyah pabuç görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine fal sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz pabuç görmek çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına rivayet eder.

Kahve falında pabuç kaybetmek bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ilerleyemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında pabuç inciri görmek yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına delalettir.

Kahve falında pembe pabuç görmek kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine rivayet eder.

Kahve falında pabuç görmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı pabuç görmek zarar edilen bir dönemin biteceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine inanılır.