Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bokunu görmek

Kahve falında bokunu görmek daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, maddi anlamda rahatlamaya, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bokunu gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınıza güvenebilirsiniz.

Kahve falında boğulan birini kurtarmaya çalışmak parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kardeşini boğularak görmek hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, fal sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bebeğin boğulduğunu görmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boğulmakta olan birini kurtarmak borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, özgüveninin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köpek boku yemek geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koyun boku yemek sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına inanılır.

Kahve falında sakız çiğnerken boğulmak girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına delalet eder.

Kahve falında derede boğulan birini görmek kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine inanılır.