Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil çimende yürümek

Kahve falında yeşil çimende yürümek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, onların başarıları ile övüneceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil çimende yürümek gördüyseniz:

  • Kirada oturuyorsanız, komşularınız türlü problemler yaratabilir veya kardeş ya da kuzenlerin sorunlarıyla uğraşılması gerekebilir.

Kahve falında yeşil çimen üzerinde yürümek fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil çimende yürümek irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine rivayet eder.

Kahve falında çimende yürüdüğünü görmek garanti olacak bir yer edineceğine, dinine bağlı kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ıslak çimende yürümek hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında çimenlerin üstünde yürümek yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, iyi niyetle ses çıkarmayan fal sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine işaret eder.

Kahve falında islam çimende yürümek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çimen üstünde yürümek belki ölümler görüleceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine delalet eder.

Kahve falında çimen üzerinde yürümek anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, atılıma geçeceğine rivayet etmektedir.