Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evinde çingene görmek

Kahve falında evinde çingene görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında evinde çingene gördüyseniz:

  • Uygulama kararı aldığınız konularda kendinize güvenerek ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında çingene evine gitmek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına alamet eder.

Kahve falında evinde çingene görmek dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yükseldikçe yükseleceğine işarettir.

Kahve falında çingene evinde yemek yemek umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına delalettir.

Kahve falında çingenenin evine gitmek komşularla ters düşüleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında çingeneden alışveriş yapmak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına alamet eder.

Kahve falında çingene çadırı görmek kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çingeneye para vermek ailesini utandırmayacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine işarettir.

Kahve falında çingene tarafından bıçaklanmak yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine delalet etmektedir.