Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının silahını görmek

Kahve falında başkasının silahını görmek bir sebeple fal sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının silahını gördüyseniz:

  • Size sunulanları olumlu karşılamanız durumunda belli bir görevin başına gelebilirsiniz.

Kahve falında birisine silah vermek huzurlu günlerin biteceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına yorulur.

Kahve falında at ve silah görmek çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına alamet eder.

Kahve falında yeni silah görmek ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, kırgınlıklar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında elinde silahla gezmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında silahla kurşun atmak uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında silahlardan kaçmak para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına inanılır.

Kahve falında silah sesi duymak ve görmek karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına işarettir.

Kahve falında kendine silah sıkmak onunla üzülüp, ağlayacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine tabir olunur.