Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanımadığın bi kızı öpmek

Kahve falında tanımadığın bi kızı öpmek kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına inanılır.

Kahve falında tanımadığın bi kızı öpmek gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişiler nedeniyle karar vermek zorunda hissedebilirsiniz.

Kahve falında tanımadığın bir kızı öpmek temiz ve yeni bir sayfa açacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın kızı öpmek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine delalet eder.

Kahve falında tanımadığın bi kızı öpmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, asla harama bulaşmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığı bir kızı öpmek uğursuzluklarla karşılaşacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine işaret eder.

Kahve falında tanımadığını öpmek yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında tanımadığı adamı öpmek herkes tarafından saygı göreceğine, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığın birinin elini öpmek zorluklarla boğuşulacağına, çok büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın kişilerin elini öpmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine alamet etmektedir.