Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gümüş nazarlık görmek

Kahve falında gümüş nazarlık görmek huzur içinde yatacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, makbul olan mallar edineceğine, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına yorulur.

Kahve falında gümüş nazarlık gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüzü, imajınızı veya sunmanız gerekenleri sunum biçiminizi güçlendirmek için gayret gösterebilirsiniz.

Kahve falında gümüş nazarlık görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, çevrenizden takdir görmeye tabir olunur.

Kahve falında nazar boncuğu görmek can sıkıcı haberler işiteceğinize, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nazar boncuklu kolye almak bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında büyük nazar boncuğu görmek amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil nazar boncuğu görmek yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz nazar boncuğu görmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, hem hayatının kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında altın nazar boncuğu görmek sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında nazar boncuğu hediye almak rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına delalet etmektedir.