Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kefende görmek

Kahve falında kefende görmek böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, insanlarla arasının açılacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına inanılır.

Kahve falında kefende gördüyseniz:

  • Seyahatler veya uzun olarak nitelendirilebilecek bir yola ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında kefene sarılı insan görmek sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, yenileneceğine yorulur.

Kahve falında kefen dikmek rakiplerin alt edileceğine, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini kefene sarılı görmek mutluluğunu kaybetmeyeceğine, hayatının düzene gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mezarlıkta kefen görmek ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü kefeni görmek ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin kefenlendiğini görmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında saygı göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi kefenle görmek yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğunu kefene sarılı görmek her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine işarettir.