Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında af çıktığını görmek

Kahve falında af çıktığını görmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, yıpranacağına, strese gireceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında af çıktığını gördüyseniz:

  • Mücadele ortamlarında kazanan, ilerleyen veya önemli bir konuda sıçrama yapan taraf olmak için gerekli değişiklikleri yapmalısınız.

Kahve falında af çıktığını görmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında afrika menekşesi görmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında afgan görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, sevindirici haberler alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında afrikaya gitmek bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, yürek yakan biri haline geleceğine işarettir.

Kahve falında güney afrikaya gitmek işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına inanılır.

Kahve falında babadan af dilemek karlı ortaklıklara gireceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birini affettiğini görmek istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında günahlarının af olduğunu görmek kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına işaret eder.