Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında davul görmek

Kahve falında davul görmek daha iyi yerlere geleceğine, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına işarettir.

Kahve falında davul gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetlere maruz kalmak istemiyorsanız evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Kahve falında başkasının davul çaldığını görmek hanesine huzurun dolacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına delalet eder.

Kahve falında davul çalan adam görmek beddua ve ah alacağına, geleceğinin parlak olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında davul fırın görmek kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında patlak davul görmek büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine işarettir.

Kahve falında davul çalanı görmek endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında davul tokmağı görmek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında davul çaldığını görmek her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında davul çalmak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, yeterli kimse haline geleceğine alamet etmektedir.