Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiği kişiyle kucaklaşmak

Kahve falında sevdiği kişiyle kucaklaşmak rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, hileli durumlarla karşılaşılacağını, hak yemeyeceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiği kişiyle kucaklaşmak gördüyseniz:

  • Aşırı harcamalar veya toplu bir ödeme söz konusu olabilir ya da elinize maddi gelirlerinizi arttırmanızı sağlayacak fırsatlar geçebilir.

Kahve falında sevdiği kişiyle kucaklaşmak maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş kişiyle kucaklaşmak dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine inanılır.

Kahve falında ölen kişiyle kucaklaşmak mutluluğunun daim olacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinle kucaklaşmak ardından sevinçli bir haber alınacağına, ruh sağlığının bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği biriyle kucaklaşmak fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş biriyle kucaklaşmak toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, üzüleceğine ve hastalanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında biriyle kucaklaşmak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, zenginliği bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölen babayla kucaklaşmak ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına işaret eder.