Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yavru güvercin görmek

Kahve falında yavru güvercin görmek tövbe etmeden vefata, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına inanılır.

Kahve falında yavru güvercin gördüyseniz:

  • Olayları en ince ayrıntısına kadar detaylandırma eğiliminize rağmen, maddi, duygusal veya yaratıcılık gerektiren konular ya da işleriniz istediğiniz sonuçları verebilir.

Kahve falında güvercin yuvası ve yavrusu görmek başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında yavru güvercin görmek Allah’ın izni ile rahata ereceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına inanılır.

Kahve falında yavrulu güvercin görmek yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında güvercin yavruları görmek bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına, fal sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında yavru güvercinler görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına yorulur.

Kahve falında güvercin yavrusunu görmek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında güvercin yavrusu görmek ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında güvercin yavrusu yakalamak arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına delalettir.