Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kamçı görmek

Kahve falında kamçı görmek daima secde ve şükür edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine, anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına delalettir.

Kahve falında kamçı gördüyseniz:

  • Belli bir konunun şartları konusunda anlaşmazlık yaşanabilir.

Kahve falında kamçı görmek zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kamçı yemek hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye inanılır.

Kahve falında kamçılandığını görmek sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına inanılır.