Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teftiş görmek

Kahve falında teftiş görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, çok büyük menfaatler kazanacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına işarettir.

Kahve falında teftiş gördüyseniz:

  • Modası geçmiş veya artık verimliliğini yitirmiş düşünceleri, yöntemleri ya da methodları bir kenara bırakmanızda fayda var.

Kahve falında teftiş görmek moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Kahve falında teftiş geçirmek sevinçli haberler geleceğine, iyi insanlar ile birlikte olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında teftiş etmek mal ve varlık sahibi olacağına, kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında teftiş edildiğini görmek karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında teftiş edilmek gelirinin eksileceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine tabir olunur.