Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öküzün görmek

Kahve falında öküzün görmek önünün açılacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında öküzün gördüyseniz:

  • Belli bir işe ya da konuya nasıl yaklaşmanız gerektiğini ya da nasıl daha fazla kanalize olabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor olabilir.

Kahve falında kızgın öküz görmek ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında öküz başlı insan görmek kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında öküz kovalamak başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında öküz boynuzu görmek çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına alamet eder.

Kahve falında iki öküz görmek şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına inanılır.

Kahve falında öküz yakalamak mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında öküzün kesildiğini görmek bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına yorulur.

Kahve falında öküz sevmek kişinin rahat nefes alacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına inanılır.