Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki yüzlü adam görmek

Kahve falında iki yüzlü adam görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, rahata ereceğine, mutlu olacağına, üzüntülerin biteceğine, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, garanti olacak bir yer edineceğine işaret eder.

Kahve falında iki yüzlü adam gördüyseniz:

  • Kendi yolunuzu takip etmesini istediğiniz kişiler konusunda sizi desteklemesini istediğiniz bir kişiyi etkilemeniz gerekebilir.

Kahve falında derisi yüzülmüş adam görmek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında çirkin yüzlü adam görmek kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında yüzü yanık adam görmek konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerin sürekli artacağına delalet eder.

Kahve falında denizde yüzen adam görmek etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah yüzlü adam görmek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzü olmayan adam görmek önündeki engellerin ortadan kalkacağına, mali gücünü yitireceğine işarettir.

Kahve falında nur yüzlü bir adam görmek zafer ve zenginlik getireceğine, güven kaybına uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil yüzlü adam görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, konforunu ve rahatını yitireceğine yorulmaktadır.