Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen birinin ismini görmek

Kahve falında ölen birinin ismini görmek işlerindeki bereketin kaçacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine işarettir.

Kahve falında ölen birinin ismini gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, güzel saatler geçirebilirsiniz.

Kahve falında uçakla istanbulua gitmek dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında cemil ismini duymak yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına işaret eder.

Kahve falında taha ismini duymak yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine rivayet eder.

Kahve falında şeytan ismini duymak huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, dertlerinin günden güne artacağına tabir olunur.

Kahve falında istanbula tayin olmak üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evliya ismini duymak elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında mehmet ismini söylemek her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, fal sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yakup ismi görmek inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına yorulur.