Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vampir tarafından ısırılmak

Kahve falında vampir tarafından ısırılmak düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine alamet eder.

Kahve falında vampir tarafından ısırılmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendinizi suçlu hissetmenizi sağlama çabasında olabilir.

Kahve falında vampir tarafından ısırılmak makbul olan mallar edineceğine, konferans ve seminerlere katılacağına tabir olunur.

Kahve falında vampir tarafından ısırıldığını görmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vampir ısırması görmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında vampirler tarafından kovalanmak elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vampir tarafından kovalanmak yetki ve söz sahibi olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşını vampir görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vampirlerden kaçmak hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşını vampir olarak görmek bir süre sıkıntı çekeceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza rivayet eder.