Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at koşması görmek

Kahve falında at koşması görmek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında at koşması gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda diğerlerini sizden daha şanslı buluyor olabilirsiniz.

Kahve falında kedinin üstüne atlamasını görmek eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında atla uçtuğunu görmek çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, üzüntülerinin biteceğine alamet eder.

Kahve falında at gömmek sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin taş attığını görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin sana mesaj attığını görmek varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında atlayanı tutmak içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında at ve at arabası görmek zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında kanatlı atla uçmak sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına yorulmaktadır.