Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babanın gömleğini görmek

Kahve falında babanın gömleğini görmek istediği arabaya bineceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, karamsarlığa düşeceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında babanın gömleğini gördüyseniz:

  • Bitirilmesi gereken işlerinizi engelleyen kişiler olabilir.

Kahve falında babaya gömlek almak güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında babanın gömleğini görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde fal sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında babanın gömleğini giymek hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına işarettir.

Kahve falında beyaz renk gömlek giymek rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni gömlek görmek hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Kahve falında sarı renk gömlek giymek aile içinde saadetinin artacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine yorulur.

Kahve falında yeni bir gömlek giymek daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mavi gömlek hediye etmek maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına delalet eder.