Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akraba olmak

Kahve falında akraba olmak yanlış yatırımlar yapılacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, kötülüklerden uzak olacağına delalet eder.

Kahve falında akraba olmak gördüyseniz:

  • Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız.

Kahve falında uyuyan akraba görmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına delalettir.

Kahve falında akrabayı öpmek bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, kasasının daha çok para dolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında akrabasını hapishanede görmek elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında akraba eli öpmek maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, maddi sıkıntılarının çözüleceğine inanılır.

Kahve falında bir akrabanın düğününü görmek hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, bir bebek sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında akrabasının ev aldığını görmek hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına işarettir.

Kahve falında akraba tarafından bıçaklanmak ettiği bütün duaların kabul olacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine tabir olunur.

Kahve falında akrabaları evinde görmek uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.