Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğa süt vermek

Kahve falında çocuğa süt vermek endişelerinin yerini umudun alacağına, büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, iş güç sahibi olacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine delalet eder.

Kahve falında çocuğa süt vermek gördüyseniz:

  • Duygularınızı manipüle etmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında çocuğuna süt içirmek iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında çocuğa süt verdiğini görmek mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğa biberonla süt vermek ettiği bütün duaların kabul olacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına işarettir.

Kahve falında erkek çocuğa süt içirmek mali olarak küçüleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğuna süt emzirmek alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına delalet eder.

Kahve falında erkek çocuğuna süt vermek zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında bir çocuğa süt vermek falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında başkasının çocuğuna süt emzirmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine rivayet etmektedir.