Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pembe gül aldığını görmek

Kahve falında pembe gül aldığını görmek her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına delalettir.

Kahve falında pembe gül aldığını gördüyseniz:

  • Bazı psikolojik gerilimlere sahipsiniz.

Kahve falında pembe gül aldığını görmek kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, olumsuz olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında pembe gonca gül görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, umutsuzluk yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurumuş pembe gül görmek kişinin başarıdan başarıya koşacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dalında pembe gül görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pembe gül yaprağı görmek maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pembe gül buketi görmek gözünü en yukarılara dikeceğine, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında solmuş pembe gül görmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına alamet eder.

Kahve falında pembe beyaz gül görmek kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine delalet eder.