Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teneke görmek

Kahve falında teneke görmek kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında teneke gördüyseniz:

  • Keyif için yaptığınız her aktivite kanatlanabilir.

Kahve falında boş teneke görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalettir.

Kahve falında yağ tenekesi taşımak mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına delalettir.

Kahve falında bir teneke zeytin görmek belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında teneke yüzük görmek eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında teneke soba görmek kötü kişilere yakın olacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında teneke toplamak bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine inanılır.

Kahve falında yarım teneke altın görmek oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında zeytinyağı tenekesi görmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına delalet eder.