Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yılanın yumurtasını görmek

Kahve falında yılanın yumurtasını görmek işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına yorulur.

Kahve falında yılanın yumurtasını gördüyseniz:

  • İşlerinizde detaycı olmalı, en ufak ayrıntıyı kaçırmamalısınız.

Kahve falında yumurtadan yılan çıktığını görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına delalettir.

Kahve falında yılan yumurtası yemek gönülsüzce bir yere gideceğinize, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına inanılır.

Kahve falında yılan ve yumurta görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine işaret eder.

Kahve falında yılanın yumurta yediğini görmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine işarettir.

Kahve falında yılan yumurtası görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, ticaretinin de bozulmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanın yumurtasını görmek bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan fal sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yılan ve yumurtasını görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılan yumurtaları görmek yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.