Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında asansörde olduğunu görmek

Kahve falında asansörde olduğunu görmek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına delalettir.

Kahve falında asansörde olduğunu gördüyseniz:

  • Planlarınızı yürürlüğe koymak için dahiyane fikirlere sahip olabilirsiniz.

Kahve falında sürekli asansöre binmek kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında asansörle inip çıkmak kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında asansörden kalmak isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında asansör boşluğu görmek sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asansörle yerin dibine inmek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asansörün indiğini görmek nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında asansöre binip yükselmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, amacına ulaşmayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında camlı asansör görmek dostlarını da iyi seçeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.