Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun boyun görmek

Kahve falında uzun boyun görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine delalettir.

Kahve falında uzun boyun gördüyseniz:

  • Neyse ki, olayları en akıllı şekilde yönetebilecek veya çözebilecek pozisyonda olacaksınız.

Kahve falında sevdiğinin boyunu uzun görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kişinin boyunu uzun görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, durumun değişmesine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin boyunu uzun görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine delalet eder.

Kahve falında boyunun uzun olduğunu görmek rahatının bozulacağına, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında ölünün boyunu uzun görmek hayatındaki rahatlığın artacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının boyunu uzun görmek yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına delalettir.

Kahve falında uzun boyun görmek işinin başına geçeceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalettir.

Kahve falında birinin boyunu çok uzun görmek yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine alamet eder.