Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında model görmek

Kahve falında model görmek gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında model gördüyseniz:

  • Birdenbire kendinizi karar yetkisinde bulabilirsiniz.

Kahve falında beyaz son model araba görmek bir bebek sahibi olacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah son model araba görmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına delalettir.

Kahve falında model görmek elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında modelli araba görmek işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine tabir olunur.

Kahve falında son model araba görmek yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına delalet eder.

Kahve falında model olmak hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında son model araba binmek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski model beyaz araba görmek başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, zor günlerin biteceğine delalettir.