Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık yüzdüğünü görmek

Kahve falında balık yüzdüğünü görmek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, kazancın katbekat artacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, zarar edeceği bir döneme gireceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına rivayet eder.

Kahve falında balık yüzdüğünü gördüyseniz:

  • İşten ayrılabilir ya da önemli anlaşmazlıklara girebilirsiniz.

Kahve falında yüzmek ve balık görmek maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına rivayet eder.

Kahve falında balık olup yüzmek kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına işaret eder.

Kahve falında gölde balıklarla yüzmek daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine yorulur.

Kahve falında nehirde balıklarla yüzmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, fal sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına işaret eder.

Kahve falında yunus balıklarıyla yüzmek endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında yunus balığı yüzmek bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında denizde yüzmek ve balık tutmak tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında balığın derisini yüzmek daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına rivayet eder.