Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevinç görmek

Kahve falında sevinç görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, bilgilerle donanacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, zor günlerin yaşanacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, elinin de bollaşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevinç gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz veya fırsat yakalamak için çalışmalısınız.

Kahve falında sevinçle koşmak gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevinç görmek büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında sevinçten ağladığını görmek işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında anneyi sevinçli görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında birinin sevinçten ağladığını görmek aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, zenginliğe sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında sevincinden ağlamak kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına delalettir.

Kahve falında sevinçten ağlamak duyduğu üzüntülerin son bulacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevinç çığlığı atmak güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine alamet etmektedir.