Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş kadınlar görmek

Kahve falında ölmüş kadınlar görmek birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş kadınlar gördüyseniz:

  • Geçmişte yapmaktan hoşlandığınız şeyleri, gitmekten zevk aldığınız yerleri ya da eski tanıdıkları hatırlayabilirsiniz.

Kahve falında kadının elinden tutmak ruh sağlığının bozulacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deli bir kadın görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, iyi zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında kadının kadınla evlendiğini görmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine rivayet eder.

Kahve falında kadın bağı görmek hayatının rast gitmeye başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında kadın doğum doktorunu görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşinizi başka kadınla görmek değer verdiği gibi kıymet göreceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi eşarplı kadın görmek işlerinin hafifleyeceğine, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ak sakallı kadın görmek karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına işaret eder.