Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında otobüse binmek

Kahve falında otobüse binmek rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında otobüse binmek gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler yaşam tarzınız, davranışlarınız veya dış görünüşünüz üzerinde olumlu etki yapabilir.

Kahve falında hacca gitmek için otobüse binmek pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında belediye otobüse binmek göreceği destekten dolayı moral bulacağına, geleceğe dair planlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı otobüse binmek hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mavi otobüse binmek iflasın eşiğine geleceğine, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük bir otobüse binmek fakir fukaraya yardım edileceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında biriyle otobüse binmek bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında eşiyle otobüse binmek ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, rızkın gittikçe azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz otobüse binmek ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine yorulmaktadır.