Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güzel bir sofraya oturmak

Kahve falında güzel bir sofraya oturmak ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına işaret eder.

Kahve falında güzel bir sofraya oturmak gördüyseniz:

  • Eğitim hayatınız hala devam ediyorsa ya da işiniz eğitimle ilgiliyse, çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bir alt yapı oluşturabilirsiniz.

Kahve falında güzel bir sofraya oturmak atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında sofraya oturduğunu görmek eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında yer sofrasında oturmak sağlıklı ve zinde olacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında sofra başında oturmak maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sofrada oturmak sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında yemek sofrasına oturmak çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yemek sofrasında oturmak Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına inanılır.

Kahve falında sofrada oturduğunu görmek sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine rivayet etmektedir.