Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen eş görmek

Kahve falında ölen eş görmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen eş gördüyseniz:

  • Başarılarınızı kutladığınız ortamlar aşk hayatınıza da olumlu etki yapabilir.

Kahve falında eski eşten para almak kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Kahve falında eşinin sevgilisi olduğunu görmek sorunların ardı ardına geleceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında eşinin karısını görmek işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin eşini görmek zor bir hayat sürmeye başlayacağına, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye inanılır.

Kahve falında eşini başka bir kadınla görmek dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine alamet eder.

Kahve falında eski eşinin evlendiğini görmek bazı adımlar atacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına işarettir.

Kahve falında eşine dövmek yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyi eşiyle görmek mülk sahibi olacağına, zenginliğinin süreceğine delalet etmektedir.