Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üstünde yılan görmek

Kahve falında üstünde yılan görmek kişinin gönlünü alacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında üstünde yılan gördüyseniz:

  • Diğer kişilerin olumlu tekliflerine şans tanımak isteyebilirsiniz.

Kahve falında başkasının üstünde yılan görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında su üstünde yılan görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, kişinin kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında yılan üstünden atlamak benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına inanılır.

Kahve falında başının üstünde yılan görmek arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında yatağın üstünde yılan görmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, işlerini boşvereceğine yorulur.

Kahve falında yılanların üstünde yürümek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına delalettir.

Kahve falında taşın üstünde yılan görmek özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine delalet eder.

Kahve falında üstünde yılan görmek bereketli işler yapılacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine delalettir.