Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında türbe görmek

Kahve falında türbe görmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, işlerin yavaşlayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine işaret eder.

Kahve falında türbe gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız ya da meslektaşınız tarafından sunulan yaratıcı girişimlerin içinde yer almak isteyebilirsiniz.

Kahve falında aziz mahmud hüdayi hazretlerinin türbesini görmek çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında camide türbe görmek uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Kahve falında türbe ismi duymak onu dinleyeceğine, işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mezar türbe görmek fal sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında türbede uyumak yüklü miktarda kazanç getireceğine, kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında türbe yapmak kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine tabir olunur.

Kahve falında bebek türbesi görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında türbe ve mezar görmek işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına delalet eder.