Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayişiği görmek

Kahve falında ayişiği görmek maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, büyük düşüneceğine, çok büyük başarı kazanacağına alamet eder.

Kahve falında ayişiği gördüyseniz:

  • Elde olmayan nedenler bazı alanlarda tutukluk yapmanıza sebep olabilir.

Kahve falında ayçiçek çekirdeği görmek elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında ay tutmak çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında ay ve dünyayı görmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzü ve ay görmek İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında ay görüp dua etmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine yorulur.

Kahve falında ay ve güneşin çarpıştığını görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına işarettir.

Kahve falında ay güneş tutulması görmek kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinden ayrildiğini görmek rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.