Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atauyı görmek

Kahve falında atauyı görmek rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında atauyı gördüyseniz:

  • Kaldırabileceğinizden fazla iş yapmaya kalkabilir, tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.

Kahve falında atatürkü hasta görmek çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz ata binen birini görmek yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan fal sahibinin her zaman rızkının bol olacağına işarettir.

Kahve falında beyaz ata görmek sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına inanılır.

Kahve falında birinin arkasında ata binmek yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına işaret eder.

Kahve falında atatürk için ağlamak zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine yorulur.

Kahve falında ata yük yüklemek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine delalettir.

Kahve falında başka bir yere atanmak tartışmalı durumlara düşüleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına işarettir.

Kahve falında bir erkekle ata binmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına işarettir.