Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insanların hayatını kurtarmak

Kahve falında insanların hayatını kurtarmak kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında insanların hayatını kurtarmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya evliliğiniz açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında insan hayatı kurtarmak yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine inanılır.

Kahve falında insanların hayatını kurtarmak büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına rivayet eder.

Kahve falında bir insanın hayatını kurtarmak mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında köpeğin hayatını kurtarmak borçlarının kalmayacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının hayatını kurtarmak büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına delalettir.

Kahve falında bir kişinin hayatını kurtarmak ekonomik olarak darlığa düşeceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına alamet eder.

Kahve falında bebeğin hayatını kurtarmak ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında kedinin hayatını kurtarmak kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine rivayet etmektedir.