Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında açık el görmek

Kahve falında açık el görmek elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında açık el gördüyseniz:

  • Çok önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında açık el görmek iş dünyasındaki prestijin azalacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına delalet eder.

Kahve falında çatının açık olduğunu görmek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mezarın açık olduğunu görmek maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine rivayet eder.

Kahve falında dükkan kapısını açık görmek işlerinin yolunda gideceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına delalettir.

Kahve falında açık kabir görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine işarettir.

Kahve falında çatısı açık ev görmek sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına inanılır.

Kahve falında açık kahverengi pantolon görmek hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, bütçesinin küçüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüyü açık görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.