Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kadın tarafından kaçırılmak

Kahve falında bir kadın tarafından kaçırılmak asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, fal sahibini savunanların ise çok sevineceğine rivayet eder.

Kahve falında bir kadın tarafından kaçırılmak gördüyseniz:

  • Belli fırsatlar yüzünü gösteriyor.

Kahve falında bir kadın tarafından kaçırıldığını görmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir kadın tarafından kaçırılmak gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgili tarafından kaçırılmak sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine, çalışmaların beğeni almayacağına rivayet eder.

Kahve falında biri tarafından kaçırıldığını görmek yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında başkası tarafından kaçırılmak ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında bir erkek tarafından kaçırılmak hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, sorunların üstüste geleceğine alamet eder.

Kahve falında adam tarafından kaçırılmak yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında teröristler tarafından kaçırılmak kazancının ve rahatlığının daim olacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına alamet eder.