Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın bileklik almak

Kahve falında altın bileklik almak kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın bileklik almak gördüyseniz:

  • Olumlu veya olumsuz kararınızı hemen vermeyin.

Kahve falında altın yüzük bileklik görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine delalet eder.

Kahve falında altın bileklik almak sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, sırların ortaya çıkmasına delalettir.

Kahve falında altın bileklik taktığını görmek rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına yorulur.

Kahve falında altın bileklik çalmak ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında altın bileklik takmak istediği herşeye ulaşabileceğine, rahata ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altın yüzük ve bileklik görmek eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına rivayet eder.

Kahve falında kolunda altın bileklik görmek yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, masa başı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında altın kolye bileklik görmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, verilen emeklerin heba olacağına inanılır.