Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç tane inek görmek

Kahve falında üç tane inek görmek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, işini kaybedeceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına yorulur.

Kahve falında üç tane inek gördüyseniz:

  • Üzerinizdeki bazı olumsuz etkiler sürmektedir.

Kahve falında üç tane inek görmek dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki tane inek görmek ayaklandıracağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına alamet eder.

Kahve falında iki tane kahverengi at görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, hatalarını düzelteceğine alamet eder.

Kahve falında iki tane cüzdan görmek çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına alamet eder.

Kahve falında üç tane altın bilezik görmek yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında iki tane açık mezar görmek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, dünya malına kavuşulacağına yorulur.

Kahve falında birkaç tane bebek görmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iki tane at görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, dost ve akrabaların şaşırtılacağına işarettir.