Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çeyiz görmeye gitmek

Kahve falında çeyiz görmeye gitmek boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, yaşamının yoluna gireceğine, elindeki işi rayına oturtacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çeyiz görmeye gitmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu, duygusal bağlarınızı veya uzun vadeli bazı iş ya da planlarınızın görünümünü ilgilendiren başlıklarda baskı altında hissedebilir veya zorlayıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kahve falında çeyiz görmeye gitmek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında çeyiz almaya gitmek yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çeyizi gitmek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine delalettir.

Kahve falında eski çeyiz sandığı görmek çok büyük borçlar alacağına, örnek insan olacağına alamet eder.

Kahve falında çeyizlik perde görmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına rivayet eder.

Kahve falında çeyiz odası görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında kendi çeyizini sermek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine işaret eder.

Kahve falında çeyiz yıkamak atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet eder.