Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadının görmek

Kahve falında kadının görmek kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, manevi olarak da yıpranacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine delalet eder.

Kahve falında kadının gördüyseniz:

  • Evde sıkıcı durumlar olabilir.

Kahve falında uyuyan kadınlar görmek aile içinde geçim derdinin olmayacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı saçlı mavi gözlü kadın görmek uzaktan haberler işiteceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş kadınlar görmek tüm hayatının durma noktasına geleceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kadının boğulduğunu görmek küçük ise kazancınızın daha az olacağına, eşlerin boşanacağına işaret eder.

Kahve falında kadının çenesinden kıl koparmak güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, yapılan işte ustalaşılacağına alamet eder.

Kahve falında bir kadının evine gitmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, şansın ve bahtın da açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kadının ağzında balık görmek gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına alamet eder.

Kahve falında kadın elini tutmak çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine işaret etmektedir.