Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babasının kör olduğunu görmek

Kahve falında babasının kör olduğunu görmek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kazancının günden güne düşeceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hayırlı yollara gireceğine, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, böylece kişinin hafifleyeceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına rivayet eder.

Kahve falında babasının kör olduğunu gördüyseniz:

  • Kararsız yapıdasınız.

Kahve falında babanın kör olduğunu görmek tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına inanılır.

Kahve falında babayı kör görmek tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş babayı kör görmek uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında babasını kör görmek kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına rivayet eder.

Kahve falında babasının kör olduğunu görmek gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında anneyi kör görmek korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında bir arkadaşının kör olduğunu görmek haybeye para ve zaman harcayacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kör kuyu görmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine rivayet eder.