Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dökülen duvar görmek

Kahve falında dökülen duvar görmek iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, kötü günlerinin biteceğine, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına delalettir.

Kahve falında dökülen duvar gördüyseniz:

  • Küçük şeylerin sizi rahatsız etmesine veya anlaşmazlıklara neden olmasına izin vermeyin.

Kahve falında duvara boya sürmek büyük başarılar kazanacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duvara bardak fırlatmak sevilen bir kişi ile tartışılacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine delalet eder.

Kahve falında evin duvarının yıkılması görmek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında duvarı kazımak ardından sevinçli bir haber alınacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duvarları beyaz ev görmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine işaret eder.

Kahve falında duvarda böcek görmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine inanılır.

Kahve falında duvara halı asmak sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, masraflarının azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında duvardan su akması görmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına delalet eder.