Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızının boyunun uzadığını görmek

Kahve falında kızının boyunun uzadığını görmek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızının boyunun uzadığını gördüyseniz:

  • Meydana gelen olay kaçınılmaz olabilir.

Kahve falında kızının boyunun uzadığını görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir başkasının boyunun uzadığını görmek hayırlı işlere imza atacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına işaret eder.

Kahve falında birinin boyunun uzadığını görmek eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, geleceğin güzelliklerle dolacağına işarettir.

Kahve falında oğlunun boyunun uzadığını görmek büyük miktarda para kazanılacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş birinin boyunun uzadığını görmek geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Kahve falında boyunun uzadığını görmek esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğunun boyunun uzadığını görmek çok büyük başarı kazanacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir insanın boyunun uzadığını görmek kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.