Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çorabı görmek

Kahve falında çorabı görmek kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına delalettir.

Kahve falında çorabı gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür.

Kahve falında birisine çorap giydirmek iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çorap giymeyi unutmak yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sökük çorap dikmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında çekmecede çorap görmek deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında çorabı görmek kafasını toparlayamayacağına, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz tül çorap görmek yaşanan hastalıkların sona ereceğine, ilerleyemeyeceğine inanılır.

Kahve falında çorap ve ayakkabı görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında çorap atmak hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına delalet eder.